Se prodava stara kukja na ulica Solunska.
1 €
05.05.2021 21:16

Делчево / Делчево

Број на соби:

3

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Solunska

Se prodava stara kukja na ulica Solunska vo Delcevo sproti hotelo zad Zegin.

Za informacii tel. broj. 071-673-519 ili 072-215-778.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

...
Потврден огласувач
071267536
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам