1 / 7
Opel Corsa C 1.7 di 55kw na delovi
10 €
05.01.2023 08:32

Струга / Струга

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Opel corsa c1.7 cdti 2002
Na delovi prakame i po kargo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Armen 071 602 390 Bale 076 569 422
S.Oktisi Struga
Потврден огласувач
071602390
Испрати Е-маил до огласувачот

Renault laguna 1.8i na delovi

10 €

Ford escort 1.8 16v na delovi

10 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам