1 / 1
Se prodava niva vo indusriskata zona
По Договор
Денес 16:59

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

6000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava niva vo industriskata zona vo kavadarci vesnash nad carinskiot terminal na angro promet. Cena po dogovor.
Kontakt 071 755081.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
071755081
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам