1 / 10
Vikendica so ovostarnik vo D. gjugjance sv. NIKOLSKO
12.500 €
Цената не е фиксна
28.09.2022 19:45

Куманово / Куманово

Квадратура:

1544 m²

Број на соби:

4

Греење:

Нема

Наместена:

Делумно

VRTETE SAMO NA OVOJ BROJ KAJ GORAN
077805982
077805982
077805982
PLAC od 1550m2 so vikendica i pomosni prostorii vo selo dolno djudance 30 km od kumanovo i 10km od sv nikole , asvaltiran pat ,struja, voda, cisto mirno mesto ,odlicno za vikend ili ziveenje , cist imoten list vednas pronosliva podole pogledaj sliki ubavo objasneto

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

......
Потврден огласувач
078302604
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам