1 / 3
Velosiped
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.06.2020 17:32

Тетово / Тетово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava. Velosipedot e vo dobra sostojba.

Cena po dogovor

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Landi
Потврден огласувач
071808400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам