1 / 10
Kompjuteri gamer i5 i7
9.890 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
23.05.2023 15:11

Кисела Вода / Скопје

Испраќам по карго    

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

SSD

SWISSHOP е место каде што можете да најдете голем асортиман на користени компјутери, лаптопи, монитори во многу добра состојба и по навистина одлични цени. Сите производи се увезени од Швајцарија и ЕУ.

Заедно со продавницата работи и сервис за компјутери, лаптопи и монитори. Работиме со квалитетни и оригинални делови со евтина работна рака. Сите наши производи пред да бидат пуштени во продажба детално се испитуваат, тестираат и чистат (внатрешно и надворешно).
Даваме гаранција на хардвер 12 месеци.
Повеќе на - www.swisshop.mk

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

swisshop
ул. Невена Ѓеоргиева Дуња 13, Кисела Вода, Скопје
Потврден огласувач
026148119
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам