1 / 4
Traktor/Трактор Yanmar Ke-3 4x4 - увоз од Јапонија
3.690 €
25.11.2022 20:59

Неготино / Неготино

Yanmar Ke-3” Увоз од Јапонија.
Цена: трактор со фреза 3.690 еур.
Гуми протект Неготино тел 075 457 991

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Ѓорѓи
Потврден огласувач
075 457 991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам