1 / 11
SLEP SHLEP VLECNA SLUZBA ,,CITY AUTO,,24/7
10 €
Цената не е фиксна
28.03.2023 10:25

Струмица / Струмица

СИТИ АУТО АД ДООЕЛ е компанија која ви ги нуди следните шлеп услуги:
• Сообраќајни несреќи – транспорт на оштетени возила од местото на несреќата
• Релокација – нерегистрирани возила
• Транспорт – секаков вид на возила
• Транспорт на лесна земјоделска и градежна механизација – трактори, моторцикли, комбиња..

Нудиме и професионален превоз за:
• минибус
• комбе, товарено комбе
• автомобили
• градежни машини
• земјоделски машини
• трактори
• приколки
• и секаков вид на возила

Зошто да ги изберете нашите услуги?
• Најниски цени во регионот со можност за договор
• Брзи сме и сигурни
•Можност за одложено плаќање (на фактура)

Нашите услуги се достапни 24/7, 365 дена во годината.
Можете да не побарате во било кое време, без претходна резервација.
Контакт телефон:
075/395-919
078/310-324
Email: sitiautoad@gmail.com Со почит

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

CITY AUTO-STRUMICA
Потврден огласувач
078310324
Испрати Е-маил до огласувачот

SLEP SHLEP VLECNA SLUZBA ,,CITY AUTO,,24/7

10 €

FIAT CROMA 1.9M-JET 120KS NA DELOVII

15 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам