1 / 12
Се продава куќа
22.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.05.2022 19:42

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1,5

Квадратура:

40 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

38 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1960

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Тодор Чучков

Се продава куќа во центарот на градот (близу зграда промаја). Има простор за договор.
Лице за контакт: Валентина- моб. 078 392 108

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Симона
Потврден огласувач
078392507
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам