1 / 3
Kuka vo Kumanovo od 190m2 i plac od 1511m2
1 €
18.07.2020 19:20

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

190 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1511 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Bajram Sabani 176

Se prodava kuka vo kumanovo

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Zivko
Потврден огласувач
491703597566
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам