1 / 1
Продавам плац во с.Бељаковце
6 €
Цената не е фиксна
21.09.2022 15:24

Куманово / Куманово

Квадратура:

1450 m²

Тип на земјиште:

Останато

Продавам плац во с.Бељаковце, 1450м2,
во близина на железничката станица,
погоден за викендица.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
075446602
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам