1 / 2
Shitet Shtepia ne Kumanove
85 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.07.2020 11:09

Куманово / Куманово

Број на соби:

5

Квадратура:

160 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1991

Година на реновирање:

2006

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Trajko Jovanovski 37

Posedon tegjitha dokumentet, pa hipoteka ose probleme tjera.

Me shum info me kontaktoni ne viber ose whatsapp

Cmimi sipas marveshjes.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Veton
Trajko Jovanovski 37
Потврден огласувач
75540871
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам