1 / 12
Ш.2744 КУЌА ВО КУМАНОВО - ЗЕЛЕН РИД
1 €
24.03.2022 12:05

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

285 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

861 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

ШИФРА - 2744
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО КУМАНОВО НАС.ЗЕЛЕН РИД ОД 285 М2 ПЛАЦ 861 М2 ЕДИНЕЧНА
КУЌАТА Е НА РАЗИГРАНИ НИВОА ГРАДЕНА 2005 ГОД ( ТРЕБА ДА СЕ ДОПРАВИ ) СО 3 СПАЛНИ , 2 КУПАТИЛА , САЛОН , ДНЕВНА , РАБОТНА БИБЛИОТЕКА , СУТЕРЕН - ПОДРУМ 66 М2 , ГАРАЖА 29 М2 ,ПЛАЦОТ Е ОГРАДЕН СО КОВАНО ЖЕЛЕЗО , ВО ДВОРОТ ИМА И БАЗЕН НА КУЌАТА И ТРЕБА МАЛО РЕНОВИРАЊЕ И Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВА
ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 075/278-789 075/496-670

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

АГЕНЦИЈА МИЛЕНИУМ КОМ
K.J.PITU 26
Потврден огласувач
075/496-670 075/278-789 071/377-770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам