1 / 7
Se prodava kukja vo Kocani
88.000 €
13.05.2022 16:28

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

15

Квадратура:

381 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

220 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2016

Година на реновирање:

2016

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

Vita Pop Jordanova

Kukjata e na ulica Vita Pop Jordanova 42a. Ima podrum, prizemje i dva sprata. Dopolnitelen objekt garaza 34m2. Kukjata e gradena so najsovremeni materijali i sendvic termo izolacija. Organizirana e kako mala zgrada so vlez i tri stana plus podrumi. Lokacijata e odlicna. Moznost da se kupi i dopolnitelen soseden plac do garazata.

Kontakt na tel. Toso 071 770 633

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам