1 / 1
Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел
790 €
28.03.2023 19:44

Неготино / Неготино

Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел 075 457 991. Гуми протект Неготино
Универзален дизел мотор. Од другата страна има шајбна и на неа може да се приклучи се што сакате: циркулар, пумпа за вода, генератор за струја Или може да го приклучиш ма мотокултиватор, или како мотор на мал трактор и др. Исто така може да се приклучи на поголема машина за мешање бетон, како и за погон на многу други машини за земјоделие и индустријата.
https://youtu.be/Col8zH3qsYA

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ
Потврден огласувач
075457991.....043371220
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам