Se prodava niva vo s. Ml. Nagoricane, Kumanovo
По Договор
03.12.2022 18:12

Куманово / Куманово

Квадратура:

9098 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva so povrsina od 9098m2 vo s. Mlado Nagoricane, Kumanovo.
Odalecena 500m od magistralniot pat za Kriva Palanka. Pogodna za izgradba na vikendica ili nekoj drug objekt.
Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Elizabeta
Потврден огласувач
071253019
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам