1 / 3
Niva so urbanizirani placevi i priklucok vo Banevo Trlo
По Договор
13.02.2023 21:25

Куманово / Куманово

Квадратура:

15000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava niva so urbanizirani placevi so priklucok za voda, kanal i struja... Moze i placevi moze i cela niva povekje info na:
071/378-757
070/878-523

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
077881999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам