1 / 4
Се издава поволен деловен простор со одлична локација.
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.10.2020 14:58

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Се издава деловен простор погоден за различни дејности.Се наоѓа во населба Бончејца, веднаш до детската градинка. ЦЕНА ПО ДОГОВОР Контакт телефон: 070 639 139.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Валентина
Потврден огласувач
070639139
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам