1 / 6
Izdavam lokal vo T.C.Skopjanka
1 €
25.09.2022 18:10

Аеродром / Скопје

Квадратура:

14 m²

Izdavam lokal renoviran vo Skopjanka ,14m2 so pogled na bulevarot Kuzman Josifovski Pitu.072/245-043

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

sanja
Потврден огласувач
071/320-990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам