Baram stara kuca do 150 m2 vo Kumanovo
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.08.2021 16:48

Куманово / Куманово

Број на соби:

5

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Se bara kuca vo centralno gradsko podracje, Okolu bunerce, St. Crkva, Karap maala,moze i Proevski i Nagoricki sokak,Varazdinska, so dvorce . Mozna zamena za stan ili kola

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара од:

Robert
Потврден огласувач
070366065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам