1 / 7
Mercedes Sprinter City -07
1 €
08.08.2022 23:58

Куманово / Куманово

Mercedes Sprinter City
Za gradski prevoz
Mesta za sedenje/stoenje:17+10
Euro 5
Kilometraza: 330 000
Godina: 2008

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Vemil
Потврден огласувач
075425483
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам