1 / 2
Се продава куќа
135.000 €
16.08.2020 12:52

Делчево / Делчево

Број на соби:

8

Квадратура:

600 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1992

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Се продава куќа со 300м2 површина и 300м2 дворно место.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
078447436
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам