1 / 5
Kuka vo blizina na market Selman Turizam
1 €
Цената не е фиксна
08.04.2021 20:54

Куманово / Куманово

Број на соби:

10

Квадратура:

230 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

175 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

11 Noemvri 67

Za poveke informacii:
070302251
078854897

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам