1 / 10
Plac / Zapocnata kukja vo Dobrsane Dobrosane Vera Kotorka
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.09.2022 10:44

Куманово / Куманово

Квадратура:

463 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac so zapocnata gradba(podrumski del i ploca) vo naselba Vera Kotorka(Dobrsane) ulica Belanovska bb. Placot e so kvadratura od 463 m2.
Ima uredna dokumentacija kompletno e se na moe ime, gradezna dozvola, plan za kukja, platen priklucok za struja i busotina za voda.
Javete se za podetalni informacii, cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dalibor
Потврден огласувач
070802078
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам