1 / 8
Delovni kancelarii pozadi capitol
250 €
Денес 09:21

Аеродром / Скопје

Квадратура:

80 m²

Se izdava deloven prostor 70 m2 vnatresen prostor 10 m2 terasa 4 kancelarii hodnik kujna I wc celosno renoviran nova inverter klimi nov laminat novi pvc prozori venecijaner roletni okreceno spremno za vseluvanje poseben vlez za dva dukani na mezanin
Kontakt tel. 078 847 163

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

pirana
Потврден огласувач
3233165
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам