1 / 3
Se prodava ITNO poradi zaminuvanje vo stranstvo
1 €
Цената не е фиксна
01.10.2020 19:09

Куманово / Куманово

Број на соби:

5

Квадратура:

74 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

76 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

nikola spasic

Se prodava ITNO poradi zaminuvanje vo stranstvo

cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ivana
Nikola spasic br1 Kumanovo
Потврден огласувач
076336620
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам