1 / 12
Gumi za site vidovi na kamioni i utovrivaci .
1 МКД
Цената не е фиксна
23.03.2023 11:08

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

ПРОДАВАМЕ НОВИ КАМИОНСКИ,КИПЕРСКИ I ДАМПЕРСКИ КИНЕСКИ ГУМИ ОД БРЕНДОВИТЕ : ANTYRE , LONGMARCH , GRANDSTONE , WINDFORCE , FULLRUN, TRANSTONE I DRUGI .
ГУМИТЕ СЕ ПРИСУТНИ НА МАКЕДОНСКИОТ ПАЗАР ПОВЕЌЕ ОД 15 ГОДИНИ , И СЕ СО ИСПИТАН И ДОКАЖАН КВАЛИТЕТ .
ГИ ПОСЕДУВААТ СИТЕ ПОТРЕБНИ СЕРТИФИКАТИ ЗА ЕВРОПА .
ДИМЕНЗИИ :
215/75R17.5 - предна/погон
235/75R17.5 - предна/погон
295/60R22.5 - предна/погон
295/80R22.5 - предна/погон
315/60R22.5 - предна/погон
315/70R22.5 - предна/погон
315/80R22.5 - предна/погон/киперска /универзална
385/55R19. 5 - за приколка /предна
385/55R22.5 - за приколка/предна
385/65R22.5 - за приколка /предна
435/50R19.5 - за приколка /предна
445/45R19.5 - за приколка /предна
13R22.5 - предна и задна киперска
20.5-25 - за утоварувач
23.5-25 - за утоварувач
26.5-25 - за утоваривач
11R22.5 предна/задна
10.00R20 задна во комплет во внатрешна и појас
9.00Р20 задна во комплет во внатрешна и појас

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

Barbut Komerc Mak
Потврден огласувач
071252245
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам