1 / 11
2 KUĆI I RABOTILNICA
1 €
Цената е фиксна
21.09.2020 09:38

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

122 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

482 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1975

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

JOSKO ILIEVSKI 22

HITNO se prodavaat :Kuća od 122m²,kuća od 53m²so opremeno podkrovje I rabotilnica od 94m² so dvorno mesto od 482m.i plac od 1125m².,karši KIK ciglana,,,, ZA podetalni inf. tel. 078-357-962 ZORAN

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078357962
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам