1 / 8
İMT 533 Delux
1 €
30.12.2022 09:08

Охрид / Охрид

Se Prodava Traktor Zaedno So Prikolka
- Traktor e so Fabricki FİAT Motor so 41Ks
- So Generalen Remont
- Cenata na Traktorot e 4000 Evra
- Cenata na Prikolkata e 1500 Evra

Za Poveke Info. Javete se na 075 263 552

Za Poveke Info. Javete se na 075 263 552

Za Poveke Info. Javete se na 075 263 552

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
00389
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам