1 / 8
SE IZDAVA SPRAT OD KUKJA VO MIRNA LOKACIJA BUTEL HOSI MIN
11 €
Цената не е фиксна
12.05.2022 19:05

Бутел / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

87 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

10 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Hosi min

Spratot e vednas vseliv so dobra zvucna i toplotna izolacija za familiarni luge,rabotnici idr podetalno samo na ovoj broj 070-910-925. 070-910-925. 070-910-925.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

AGREGATI
VIZBEGOVO
Потврден огласувач
077983858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам