1 / 6
Kukja
55.000 €
Цената не е фиксна
28.09.2020 14:37

Куманово / Куманово

Број на соби:

5

Квадратура:

196 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

126 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Aco Borozanski 19

Se prodava vednas vseliva kukja vo centar na gradot na ulica Aco Borozanski 19 ( Sokolana )so dva vleza , dvorno mesto 126 m² , dva sprata plus podrumski del . Cena 55 000 evra
Lica za kontakt:
Kiril 078580504
Olivera 071296996
Ivana 077967768

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ivana
Потврден огласувач
077967768
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам