PRODAVAM SHUMA ZABEL VO SKOPSKA CRNA GORA
5 €
Цената не е фиксна
05.11.2022 13:42

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

9000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam zabel vo Skopska Crna Gora vikano mesto Bukoramno od 9000m2 so mlada shuma. Ima buka, dab, jasika i drugi drva.
Cena: po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Sago
ul.1 br.1 -1 /6
Потврден огласувач
078986151
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам