1 / 1
Куќа во Делчево | Kuka vo Delcevo
169.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.12.2022 22:57

Делчево / Делчево

Број на соби:

8

Квадратура:

386 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 3 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

ул. Орце Николов бр. 129 Делчево

Се продава куќа со: Подрум 37 м², Приземје 110 м², Кат 140 м² и Поткровје 99 м²
Сопствен двор 500 м².
За повеќе информации на телефон 070235463.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Andrej Modulor
Ристо Крле бб Струга
Потврден огласувач
078478065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам