1 / 6
СЕ ПРОДАВА
111 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.11.2020 07:47

Куманово / Куманово

Квадратура:

11111111 m²

Број на соби:

3

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

Се продава викендица цена по договор број 070 437 797

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070 437 797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам