1 / 6
ВЕЛОСИПЕД (Мустанг) / BIÇIKLETË (Mustang)
400 €
06.10.2020 09:54

Тетово / Тетово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

25 "

Велосипедод е донесено од Данска и многу малку е употребен. Има 7 брзини и алуминиумски скелет.
Biçikleta është e sjellur nga Danimarka dhe shumë pak është e përdorur. Ka 7 shpejtësi dhe skelet alumini.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Arkitekt
Потврден огласувач
070919720
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам