1 / 3
30 Desktop kompjuteri komplet so 19 LCD monitori. Super cena
45 €
06.06.2023 12:13

Аеродром / Скопје

Xaрд диск HDD:

320 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Се продава поголема количина на Desktop компјутери Dell, HP комплет со LCD Monitori 17- 22"
oд висока класа со лиценциран Windows.
На лагер достапни 300 парчиња.

Сите компјутери се во одлична состојба.
За фирми, канцеларии, интернет кафиња, игри.
Убедливо најниски цени во Македонија

Спецификации

tip 1 Dell Optiplex

Procesor Tip: Intel Core 2 Duo e8400
Memorija Ram: 4GB DDR3
Hard drive 250GB
Optical Drive Dvd RW
OS Windows 7 licenca
+ (instaliran windows 10)
Monitor: 17 LCD HP / Dell / LG

Цена за 1 парче 59 Еу
Цена за повеќе парчиња 45 💲

tip. 2 Desktop (standart case) 1 парче

Procesor Tip: Intel Core i3 2400
Memorija Ram: 4GB DDR3
hdd drive: 500GB
Optical Drive Dvd RW
Monitor: 19 LCD HP / Dell / LGa

Цена за 1 комплет: 69 Еу

tip 3. Dell Optiplex

Procesor Tip : Intel Core i5 3570
Memorija Rabotna 8GB DDR3
SSD drive 120GB SSD
Graph. Intel HD 2GB
Optical Drive dvd/rw
OS windows 10
19" LCD monitor

Цена за 1 комплет 99 еur
Цена за 3 парчиња 89 eur
Цена за 10 парчиња 79 еur

💥Tip 4 Hp EliteDesk 💥

Procesor Tip : Intel Core i5 4590
Memorija: 4GB / 8GB DDR3
Hard drive 500GB
Graph. Intel HD 2GB
Optical Drive dvd/rw
OS Windows 10 Licenca
Monitor : 19" LCD HP/ DELL

Цена за 1 комплет 105 еur
Цена за 3 парчиња 96 eur
Цена за 10 парчиња 88 еur

💥 Tip 5
HP Elite desk 800 g1

Procesor Tip : Intel Core i5 4570
Memorija Rabotna: 8GB
Hard drive 250GB SSD
Graph. Nvidia NVS 315
Optical Drive dvd/rw
OS Windows 10
Monitor : 20 " LCD

Цена за 1 комплет 135 eur
Цена за 3 пара 125 еur
Цена за 10 или повеќе 115 eur

Тip 6
Lenovo Think Centre

Intel Core i5 4590
16GB RAM
250 GB SSD
dvd/rw
Windows 10
Monitor 20"

Цена за 1 комплет 147 е
Цена за 3 или повеќе 135 е

Tip 7
Dell Optiplex

Intel Core i5 6500
8GB RAM
250 GB SSD
Windows 10
dvd/rw
Windows 10
Monitor 19"

Цена за 1 комплет 155 евра
Цена за 3 или повеќе 140 евра


Laptopi so core i3 1-8th gen. Od 59 evra
Laptopi Dell Core i5 2-11th gen od 79 evra
Laptop Dell Core i5 3th gen. 8GB 115 evra

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Kako Novo
Потврден огласувач
071 53-63-97
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам