1 / 11
Se prodava Duplex Stan vo cair 164m2 ulica pavle ilic 2
10 €
17.11.2022 14:01

Чаир / Скопје

Број на соби:

5

Квадратура:

164 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2012

Година на реновирање:

2012

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Pavle ilic 2

Se prodava stan vo cair duplex 164m2 ulica pavle ilic so ciat imoten list cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ibos
Потврден огласувач
076441237
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам