1 / 2
Se prdodava Multifuncionalna Quick-stop mashina za shienje
500 €
Цената е фиксна
10.10.2020 14:49

Тетово / Тетово

Multifuncionalna
Quick-stop mashina za shienje PFAFF CENA 500 E

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Се продава од:

Ilir
Потврден огласувач
071224507
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам