1 / 1
Lenovo Legion Y530 Gaming laptop
55.000 МКД
09.12.2020 13:14

Тетово / Тетово

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

2 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Prodavam Lenovo Legion Y 530 gaming laptop so i7 procesor, 16gb RAM, graficka 1050 4gb, 256 gb SSD i 2TB HDD. Vo top sostojba, kako nov.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
070 291 259
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам