1 / 12
TOYOTA HIACE 2006 2.5D4D
4.500 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.07.2022 10:27

Куманово / Куманово

Kombeto e vo besprekorna sostojba .Registrirano do 1-2022god so klima i cetralno zaklucuvanje.,alarm Ima projdeno 260000km moze da se proveri kade sakate po vasa zelba.Ceve molam bez zameni blagodaram.

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078535488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам