1 / 3
Platforma , digalka , lift za rabota na visina
60 €
Цената е фиксна
02.02.2023 22:26

Гостивар / Гостивар

Se iznajmuvaat digalki za rabota na visina .
Site digalki se 4x4 , dizel motor .
Naemot e 50 euro dnevno (*plus DDV)
Moznost za iznjamuvanje na podolg period i prodazba na istite .
Za poveke info 070314490

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070314738
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам