1 / 9
Se prodava il dava s kirija
250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.07.2022 09:50

Куманово / Куманово

Квадратура:

2600 m²

Se prodava ili se dava s kirija objekt od 850 m2 vo inustriska zona vo kumanovo -071994279

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се продава од:

Babilon Group
Потврден огласувач
071/994-279
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам