1 / 11
Hotel
120 €
350 €
17.09.2022 19:59

Куманово / Куманово

Квадратура:

1252 m²

Греење:

Друго

Se izdavat sobi vo industriska zona Bedinie kumanovo 5 sobi za 10 personi wc dus sredeni poranesen hotel samo za dolg period 071994279

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

Babilon Group
Потврден огласувач
071/994-279
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам