1 / 4
Plac so stara kuka na ekstra lokacija
47.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.03.2022 19:40

Струмица / Струмица

Број на соби:

3

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

206 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1970

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Krusevska Republika

Se prodava plac vo Strumica so stara kukja. Vkupnata povrsina na zemjisteto (zemjiste pod zgrada plus dvor) e 306 m2. Placot e na ekstra lokacija na ul. Krusevska Republika br.146 na agolot od desnata strana nad t.n. Curlinski most do porojot koj sega se renovira i se pokriva so izgradba na shetalishte.
Moze da se vidi vo sekoe vreme.
Cena 47.900 evra.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Vasil
Потврден огласувач
071345548
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам