1 / 8
Semejna kukja 260m2 Banevo Trlo
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.05.2023 07:51

Куманово / Куманово

Број на соби:

8

Квадратура:

260 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

230 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1971

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Stevo Filipovic br. 10

260m2 kompletno renovirana 2019 godina so izolacija I pvc prozori vo blizina na osnovno uciliste Hristijan Karpos
!!! INFORMACIJA SAMO NA VIBER!!!

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Smile Dimitrievski
Потврден огласувач
072222746
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам