1 / 4
Нива,плац Бедиње до пат
1 €
Цената не е фиксна
30.11.2022 20:39

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

9939 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива со 9939 м2 во атар на Бедиње,поточно на пат за Аџитепе од десна страна.Поволен за градба на викендици,погони,деловни објекти и др.Приватизирано земjиште.
Имотен лист бр.9022
парцела бр.9654/1

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

.............
Потврден огласувач
078381706
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам