1 / 10
Bager neuson 9503 WD
37.900 €
17.11.2022 22:51

Демир Хисар

Prodavam bager tockas 10500 toni Nov uvoz so 4200 casa so brza spojka dve korpi noz papuci Klima so site mozni dodatni priklucoci 2008 godina

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од: Претпријатие

Josatrans
Потврден огласувач
078223344
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам