1 / 5
Kuka Vo Naselba Gorno Orizari
70.000 €
20.10.2021 14:30

Битола / Битола

Број на соби:

9

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

320 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1987

Година на реновирање:

1987

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Jablanica 8

Vednash Vseliva

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Nikola Camurovski
Потврден огласувач
078236163
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам