1 / 2
Macbook Pro 13 mid 2012 Kabel za Harddisk
30 €
Цената е фиксна
22.09.2021 07:37

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Se Prodava Kabel za Hardisk ( HDD ribbon cable ) Nov ne e Kineski, Doneseno od Germanija .
Seriski broj : 821-0814-A
Viber/Whatsapp: 071987255

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Останато

Се продава од:

alban
Tetovo
Потврден огласувач
071 987 255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам