Продавам Нива
3 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.04.2023 10:12

Куманово / Куманово

Квадратура:

5157 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива во близина на земјоделско училиште во Долно Којнаре

070/335-158

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам